אנחנו כאן עבורכם - תמיד ובמיוחד בימים אלה - Dun & Bradstreet
הגנה עסקית
צמיחה עסקית
19.03.20

אנחנו כאן עבורכם – תמיד ובמיוחד בימים אלה

דן אנד ברדסטריט
corona_img_web1

אנו בדן אנד ברדסטריט מתחייבים לשמור על בריאות ובטיחות העובדים, הלקוחות וכלל הסביבה. אנו נמצאים במעקב שוטף אחר ההשפעה וההתפשטות של הנגיף COVID-19 ורוצים לשתף אתכם בצעדים בהם אנו נוקטים בכדי למזער את ההשפעה של המשבר על הפעילות שלנו.

נקטנו בגישה מחושבת ושקולה להפתחתת שיבושים פוטנציאליים והפעלנו תוכנית עולמית בכדי להבטיח יציבות תפעולית מתמשכת.

התוכנית שלנו כוללת:

  • הפעלת תוכנית מקיפה של הארגון כדי להבטיח גמישות עסקית. צוות המונה בכירים בהנהלת הארגון נפגש מדי יום בכדי לעקוב אחר ההתפתחויות העולמיות ולהבטיח את התקדמות התהליכים העסקיים שלנו בהתאמה להנחיות המרכז האמריקני לבקרת מחלות (CDC), ארגון הבריאות העולמי (WHO), כמו כן, הנחיות משרד הבריאות בישראל וגורמי הממשל בכל המדינות בהן אנו פועלים.
  • התכנית מאפשרת עבודה מהבית. עובדי דן אנד ברדסטריט מוכנים לעבוד מהבית במידת הצורך באמצעות טכנולוגיות גישה מרחוק ברחבי הרשת הגלובלית שלנו.
  • ניתוח סיכוני שרשרת אספקה ​​פוטנציאליים (מודיעין עסקי). יש לנו מידע מעמיק על שרשראות האספקה ​​ואנחנו מנתחים אותו כדי להבין ולהפחית סיכונים פוטנציאליים.
  • באמצעות טכנולוגיית פגישות וירטואליות. הצבנו הגבלות נסיעה לחברי הצוות שלנו ואנחנו מקיימים פגישות וירטואליות כדי להמשיך בתקשורת עם הצוות והלקוחות שלנו.
  • הדרכה יום-יומית על נהלי שמירת ההיגיינה. עכשיו יותר מתמיד, כולנו צריכים להקפיד היטב. חברי הצוות שלנו מודעים לפעולות שיש לנקוט בכדי להבטיח את בריאותם ובטיחותם, כמו כן, בריאות לקוחותינו והסביבה בכלל.

במשך 178 שנים, לדן אנד ברדסטריט הייתה הפריבילגיה והזכות לספק ללקוחותיה נתונים ותובנות נגישים וניתנים ליישום, כדי לעזור ולהפוך את חוסר הוודאות לביטחון, סיכון להזדמנות ופוטנציאל לשגשוג. בראש ובראשונה חשוב לנו שתדעו כי אתם יכולים להמשיך לסמוך עלינו לאורך כל התקופה המאתגרת בה אנו נמצאים. אנא, אל תהססו לפנות אלינו בטלפון 03-7330330, אם יש לכם שאלות נוספות. הצוות שלנו כאן, מוכן לעזור.

אנו מודים לכם על האמון בדן אנד ברדסטריט.

בנוסף אולי יעניין אותך גם
29.12.21

תמונת מצב המשק מוכיחה: 2021 היא שנת החזרה למסלול הצמיחה

דו"ח סוף השנה של דן אנד ברדסטריט מוכיח כי בשנת 2021 העולם ככלל וישראל בפרט חזרו למסלול של צמיחה במשק. בהשוואה לשנת 2020 נרשמה עליה חדה בפתיחת עסקים וירידה חדה בסגירתם. ענפים כגון ההייטק, הנדל"ן, הפרמצבטיקה והכימיקלים הובילו בטבלת הענפים היציבים, בעוד ענפי המסעדות, הברים, בתי הקפה, אופנה והתיירות מובילים את טבלת הענפים הנמצאים בסיכון. עוד בדו"ח: התחזית הכלכלית לשנת 2022

תמונת מצב המשק
17.11.21

לא קופא: שוק הגלידות רותח!

בניגוד למסעדות, בתי הקפה והברים, ענף הגלידות צלח את משבר הקורונה בצורה סבירה יחסית ועם ירידה קלה בלבד בפדיון המצרפי. הטמעת משלוחי הגלידות והעליה בצריכת הגלידה בתוך הבית עזרה לחלק גדול מהשחקנים בשוק להתמודד היטב עם משבר הקורונה, ואף לנצל את האתגר ולהפכו להזדמנות. כעת, גם הירידה שנחוותה מתחילה להיעלם ושוק הגלידות חוזר לעצמו. אז מי נמצא ברשימת המרוויחים ומי נפגע מהמשבר? כיצד השפיעה המגפה על הענף? ומה תמונת המצב הנוכחית?

מאמרי מערכת
27.10.21

ארוחה בסיכון גבוה

הסיכון בפתיחת מסעדה או בית קפה היה יחסית גבוה עוד לפני התפשטות מגפת הקורונה, אך גלי המגפה והגבלות ההתקהלות פגעו קשות באלפי עסקים מתחום המסעדנות ורבים מהם, כולל ותיקים, נאלצו לסגור את בית העסק. מהי עוצמת הפגיעה בענף המסעדנות? מה הם האלמנטים שסייעו לעסקים לצלוח כלכלית את המגפה? עד כמה מצליח הענף להתאושש בשנת 2021? מחקר ענף המסעדות שבוצע על ידי חברת דן אנד ברדסטריט עונה על כל השאלות ומספק פרטים מעניינים על התקופה הסוערת שעוברת על התחום

מאמרי מערכת
נשמח להכיר מקרוב ולעזור גם לעסק שלך לצמוח
077-7298003
שלחו
יצירת קשר

מלאו את הפרטים ומומחי דן אנד ברדסטריט
ילוו אתכם במציאת הפתרון שמתאים לכם

הערה על השדה
הערה על השדה
הערה על השדה
הערה על השדה
הערה על השדה
הערה על השדה
שלחו
פניתך התקבלה,
נציגנו יחזרו אליך בהקדם

כל הזכויות שמורות 2018 © דן אנד ברדסטריט ישראל

דן אנד ברדסטריט

פתרונות מידע גלובליים

צמיחה עסקית

הגנה עסקית

לשכת אשראי

פתרונות בהתאמה אישית

כתבות ומאמרים מקצועיים

כל הזכויות שמורות 2019 © דן אנד ברדסטריט ישראל