הגנה עסקית
צמיחה עסקית
02.12.18

קורסים דיגיטליים חדשנים לעסקים

מאמרי מערכת

כולנו יודעים שהעולם רק הולך ומתפתח עם כל יום שעובר, הופך דיגיטלי יותר וחדשני יותר, אבל כבעל עסק הידע הזה חשוב אפילו יותר.

art_03122018_4

כבעלי עסקים, צריך להכיר את החוקים החדשים שמשתנים מיום ליום ולהתפתח בהתאם, אחרת מהר מאוד תמצאו את עצמכם מאחור, מפסידים במרוץ.

למזלנו, עוד שוק שהולך ומתפתח הוא שוק הקורסים הדיגיטליים. תחומים שלמים שניתן ללמוד דרך המחשב, בזמן הפנוי, מהנוחות של הבית או המשרד. קורסים דיגיטלים ניתנים במגוון של נושאים חדשניים יותר ופחות, ויאפשרו לכם לעדכן באופן תמידי את העסק שלכם ולא להישאר מאחור אף לא לרגע.

 

שלושת הקורסים הבאים הם דוגמה לתחומי ידע חשובים מאוד בעולם העסקי של היום, כאלו שכל בעל עסק צריך להתמקצע בהם >>

 

קורס שיווק דיגיטלי 

אחד התחומים הכי חשובים שבעל עסק צריך להכיר בעולם של היום הוא מדיות חברתיות ושיווק דיגיטלי. נוכחות דיגיטלית נכונה ברשת האינטרנט וברשתות החברתיות יכולה להקפיץ את העסק בכמה רמות, ולמצב אותו במקום הרבה יותר גבוה. קורס שעוסק במדיה החברתית יעניק כלים בסיסיים בעולם הפרסום הדיגיטלי, ויעסוק בתחומים כמו ניהול דף פייסבוק, קמפיינים ממונים ברשתות החברתיות, פרסום בגוגל, ניהול בלוג, יצירת אסטרטגיה דיגיטלית, יצירת נוכחות ברשת וכדומה. ישנם מגוון רחב של קורסים דיגיטלים בנושאים של שיווק דיגיטלי – מקורסים שבועיים בליווי מדריך ועד קורסים מרוכזים, והמחירים משתנים בהתאם לעומק ולאורך הקורס – ממאות שקלים ולעתים גם אלפים בודדים.

 

קורס מסחר באינטרנט 

אחד הדברים החשובים ביותר לכל עסק באשר הוא, הוא – כמובן –  למכור. ככל שהשנים עוברות, מכירות דרך רשת האינטרנט (EBAY, אמאזון, או דרך אתר האינטרנט שלכם) הופכות להיות נתיב מרכזי להכנסה. אם ברשותכם מוצר פיזי, תוכלו לקחת קורס דיגיטלי במכירה נכונה דרך רשת האינטרנט, להגיע ללקוחות בכל רחבי העולם ולהגדיל את המכירות שלכם בגדול. ישנו מגוון רחב של קורסים דיגטלים בתחום המסחר באינטרנט, שידריכו אתכם צעד אחר צעד בהקמת חנות אינטרנטית, בטריקים ובמידע למכירה נכונה באתרי המסחר, ובשיווק אפקטיבי של סחורה גם לאנשים בקצה השני של העולם.  

 

קורס דיגיטלי לקורס דיגיטלי 

כן, קראתם נכון; דרך חדשנית נוספת לפתח את העסק שלכם הוא ליצור מוצר דיגיטלי, כלומר ליצור בעצמכם קורס דיגיטלי שעוסק בתחום התמחותכם, ולהפוך את הידע שלכם למקור הכנסה. הקורסים הדיגיטלים צוברים תאוצה בשנים האחרונות והופכים לאפיק הכנסה מניב. אם ברשותכם ידע חדשני בכל תחום שהוא – בין אם זה ייעוץ מס, אדריכלות או גידול כלב – תוכלו ליצור קורס דיגיטלי משלכם. קורס בנושא ילמד אתכם איך לבנות קורס מאפס, איך לפתח שיעורים בסדר נכון, כיצד לפתח תכנים מרתקים ואיך למכור אותו לאחר מכן. אפשר למצוא מידע ואפילו סדנאות אינטרנטיות חינם בתחומים אלו, או להעמיק עוד יותר בתמורה לכמה מאות שקלים.

 

מעוניינים בארגז כלים לשיווק ומכירות? דן אנד ברדסטריט מספקת לכם את מאגר הנתונים העצום שלה.

 

בנוסף אולי יעניין אותך גם

18.04.19

בארה״ב אי אפשר לזוז בלי דירוג האשראי: איך יאמצו זאת נותני האשראי בישראל?

בשנה הקרובה המשק הישראלי עומד להשתנות בצורה משמעותית. בפעם הראשונה יהיו לנותני האשראי נתונים מהימנים על ההיסטוריה וההווה הפיננסיים של לקוחותיהם. השאלה עכשיו היא מי מתוך נותני האשראי יאמץ את המדיניות המדויקת ביותר ביחס למודלי דירוג האשראי?

לשכת אשראי צרכני
18.04.19

5 סיכונים מיותרים שאתם לוקחים, כשאתם לא בודקים DB Score של לקוח פוטנציאלי

אם אתם נותני אשראי והחל מאפריל 2019 אתם מחליטים שלא לבדוק את ה-DB Score של הלקוחות להם אתם מעניקים אשראי – אתם פשוט לוקחים סיכון מיותר וחושפים את עצמכם לתחרות מוגברת. הכנו עבורכם כמה נקודות מפתח שיתמצתו לכם את הסיכונים המרכזיים שאתם לוקחים כשאתם מקבלים החלטה מודעת להתעלם מדירוג האשראי של לקוחותיכם.

לשכת אשראי צרכני
11.04.19

דירוג אשראי אישי

ביום 12/4/2019 יכנס לתוקף חוק נתוני אשראי, תשע"ו – 2016, המחולל שינוי משמעותי חשוב בשוק האשראי הצרכני במדינת ישראל. זאת, מאחר והוא מגביר את התחרות בין נותני האשראי על ציבור הלקוחות, מאפשר לכל אזרח, בית עסק או חברה לקבל קרדיט סקור, לדעת איזה דירוג אשראי יש לצרכנים המתקשרים איתם ולקבוע לפי רמת הסיכון, את תנאי האשראי. מכוח הוראות חוק נתוני אשראי, הוסמכה חברת דן אנד ברדסטריט, על ידי בנק ישראל, לפתוח לשכת אשראי ולספק שירותים בתחום לצרכנים ולעסקים.

לשכת אשראי צרכני
11.03.19

תמונת מצב מיוחדת- ענף מוצרי גמר לבניה

סקירה מאקרו כלכלית על ענף המושפע בעיקר מפעילות בענף הבניה והשיפוצים.

תמונת מצב המשק
יצירת קשר

מלאו את הפרטים ומומחי דן אנד ברדסטריט
ילוו אתכם במציאת הפתרון שמתאים לכם

הערה על השדה
הערה על השדה
הערה על השדה
הערה על השדה
הערה על השדה
הערה על השדה
שלחו
פניתך התקבלה,
נציגנו יחזרו אליך בהקדם

כל הזכויות שמורות 2018 © דן אנד ברדסטריט ישראל

דן אנד ברדסטריט

פתרונות מידע גלובליים

צמיחה עסקית

הגנה עסקית

לשכת אשראי

פתרונות בהתאמה אישית

כתבות ומאמרים מקצועיים

כל הזכויות שמורות 2019 © דן אנד ברדסטריט ישראל