הגנה עסקית
צמיחה עסקית
11.11.18

10 אפליקציות לייעול העסק

מאמרי מערכת

אפליקציות כבר מזמן השתלטו על כל פן בחיינו, אז למה שלא נאפשר להם להשתלט גם על העסקים שלנו? 

art_03122018_1

בשוק האפליקציות אפשר למצוא לא מעט יישומונים שמטרתם לייעל את העסק, להפוך אותו לחדשני, מתקדם, קליל ואפילו ירוק; מניהול לקוחות, דרך ניהול פרויקטים ועד ניהול הנסיעות העסקיות.

10 האפליקציות הבאות יעזרו לכם להתחיל  

  1. HubSpot CRM – כיום ידוע ששירות טוב הוא מה שגורם ללקוח לחזור. האפליקציה הזו תעזור לכם לנהל לקוחות בצורה חכמה ויעילה, לייעל את תהליך המכירה ולאפשר לכם לצבור עוד ועוד לקוחות מרוצים בעזרת תוכנת מעקב פשוטה ונוחה.
  2. SignNow – האפליקציה הזו מאפשרת להחתים לקוחות דרך הסמארטפון או המחשב. כך תוכלו, בקלות ובמהירות (וגם באופן ירוק וחסכוני) להחתים לקוחות וספקים על מסמכים שונים ולייעל את התהליך כולו. עוד יתרון: האפליקציה מתעדת את כל המסמכים.
  3. Ingio – הגיע הזמן שתיפטרו מכרטיסי הביקור שהולכים לפח, וצרו לעצמכם כרטיס ביקור דיגיטלי – כזה שתוכלו לשתף ברשתות החברתיות ובמיילים, ואפילו יעקוב אחרי כניסות ולידים של לקוחות פוטנציאליים. וכמובן, הוא גם ירוק וחסכוני.
  4. סמרטבי – עוד אפליקציה שתייעל את העסק שלכם תוך הפיכתו לירוק ומתקדם היא אפליקציית סמרטבי ודומיה. אפליקציות מסוג זה מאפשרות להנפיק קבלות וחשבוניות באופן דיגיטלי, לחסוך בנייר ולעקוב באופן יעיל אחרי כל ההתרחשות החשבונאית בעסק.
  5. Trello – אחד הדברים המאתגרים בניהול עסק הוא ניהול המשימות, הפרויקטים והלו"ז באופן כללי. בדיוק בשביל זה אפליקציית Trello מאפשרת ניהול משימות באופן יעיל ונוח, באופן פרטי או צוותי. בעזרת האפליקציה תוכלו להטיל משימות, לקבוע דדליינים, לעקוב אחרי ביצוען ולקבל תמונת מצב על הפרויקטים השונים המתרחשים בעסק.
  6. TRIPIT – אם אתם עושים הרבה עסקים בחו"ל ויוצא לכם לטוס לא פעם ולא פעמיים במהלך השנה, האפליקציה הזו תעזור לכם לעשות את כל סידורי הנסיעה, לעקוב אחר עדכוני טיסות ולייעל את תהליך הנסיעה (מזג האוויר, השכרת רכב, מפות וכדומה).
  7. Slack – האפליקציה הפופולרית הזו תעזור לכם לנהל שיחות מהירות ויעילות עם חברי הצוות ועובדים דרך חלונות צ'אט, לשתף קבצים וליצור שיחות פרטיות או מרובות משתתפים בקלות ובלחיצת כפתור.  
  8. WhenIwork – אם אתם מנהלים חנות או מסעדה, ומעסיקים עובדים במשמרות, האפליקציה הזו תסייע לנהל ולעקוב אחר העובדים, לקבוע משמרות ולעקוב אחרי שעות, בפשטות, בנוחות ומכל פלטפורמה.
  9. SQUARE – האפליקציה הזו, מבית היוצרים של מייסד טוויטר, מאפשרת העברת תשלום קלה וזריזה ומוציאה מהלקסיקון את המילים אשראי או צ'קים. בעזרתה תוכלו לשלוח דרישות תשלום ללקוחות דרך הטלפון, באופן בטיחותי ופשוט.
  10. ZOOM – היום העולם מתנהל בצורה גלובלית, ואת הישיבות במשרדים מחליפות ישיבות במצלמה. כך האפליקציה ZOOM מאפשרת לנהל שיחות מרחוק, כולל שיחות ועידה מרובות משתתפים, דרך המחשב או הטלפון. האפליקציה מאפשרת שיתוף מסמכים, הקלטות, מעבר בין מסכים וכדומה.

 

לדן אנד ברדסטריט יש אפליקציית D&B Connect המספקת פתרונות מתקדמים לניהול שיווק ומכירות.  

בנוסף אולי יעניין אותך גם

18.04.19

בארה״ב אי אפשר לזוז בלי דירוג האשראי: איך יאמצו זאת נותני האשראי בישראל?

בשנה הקרובה המשק הישראלי עומד להשתנות בצורה משמעותית. בפעם הראשונה יהיו לנותני האשראי נתונים מהימנים על ההיסטוריה וההווה הפיננסיים של לקוחותיהם. השאלה עכשיו היא מי מתוך נותני האשראי יאמץ את המדיניות המדויקת ביותר ביחס למודלי דירוג האשראי?

לשכת אשראי צרכני
18.04.19

5 סיכונים מיותרים שאתם לוקחים, כשאתם לא בודקים DB Score של לקוח פוטנציאלי

אם אתם נותני אשראי והחל מאפריל 2019 אתם מחליטים שלא לבדוק את ה-DB Score של הלקוחות להם אתם מעניקים אשראי – אתם פשוט לוקחים סיכון מיותר וחושפים את עצמכם לתחרות מוגברת. הכנו עבורכם כמה נקודות מפתח שיתמצתו לכם את הסיכונים המרכזיים שאתם לוקחים כשאתם מקבלים החלטה מודעת להתעלם מדירוג האשראי של לקוחותיכם.

לשכת אשראי צרכני
11.04.19

דירוג אשראי אישי

ביום 12/4/2019 יכנס לתוקף חוק נתוני אשראי, תשע"ו – 2016, המחולל שינוי משמעותי חשוב בשוק האשראי הצרכני במדינת ישראל. זאת, מאחר והוא מגביר את התחרות בין נותני האשראי על ציבור הלקוחות, מאפשר לכל אזרח, בית עסק או חברה לקבל קרדיט סקור, לדעת איזה דירוג אשראי יש לצרכנים המתקשרים איתם ולקבוע לפי רמת הסיכון, את תנאי האשראי. מכוח הוראות חוק נתוני אשראי, הוסמכה חברת דן אנד ברדסטריט, על ידי בנק ישראל, לפתוח לשכת אשראי ולספק שירותים בתחום לצרכנים ולעסקים.

לשכת אשראי צרכני
11.03.19

תמונת מצב מיוחדת- ענף מוצרי גמר לבניה

סקירה מאקרו כלכלית על ענף המושפע בעיקר מפעילות בענף הבניה והשיפוצים.

תמונת מצב המשק
יצירת קשר

מלאו את הפרטים ומומחי דן אנד ברדסטריט
ילוו אתכם במציאת הפתרון שמתאים לכם

הערה על השדה
הערה על השדה
הערה על השדה
הערה על השדה
הערה על השדה
הערה על השדה
שלחו
פניתך התקבלה,
נציגנו יחזרו אליך בהקדם

כל הזכויות שמורות 2018 © דן אנד ברדסטריט ישראל

דן אנד ברדסטריט

פתרונות מידע גלובליים

צמיחה עסקית

הגנה עסקית

לשכת אשראי

פתרונות בהתאמה אישית

כתבות ומאמרים מקצועיים

כל הזכויות שמורות 2019 © דן אנד ברדסטריט ישראל