הגנה עסקית
צמיחה עסקית

דן אנד ברדסטריט מציגה את ™D-U-N-S®Registered – פתרון  דיגיטלי המאפשר לחברות ששואפות לגדול להוכיח שהן אותנטיות, אמינות וכדאי לעשות אתן עסקים – הן במדינת המוצא והן בחו"ל.

™D-U-N-S®Registered משמש כחותם אמינות גלובאלי עבור החברה שלכם, ומקל על ארגונים שונים ברחבי העולם, שמעוניינים ללמוד עליכם, לתקשר אתכם ואף לעבוד אתכם. בנוסף, הוא מאפשר ללקוחות פוטנציאליים, לקוחות קיימים, ספקים ושותפים עסקיים להכיר את החברה טוב יותר ולוודא שהיא אכן מה שהיא טוענת שהיא. חברות שנוטלות חלק במערכת

D-U-N-S®Registered™ מעידות על עצמן שהן בעלות התמחות מרשימה במו"מ בין-לאומי: בו בזמן, הן מוכיחות שהן מאמצות אמות מידה בין-לאומיות קפדניות.

מה כולל ™D-U-N-S®Registered?

כעיקרון, מדובר בפרופיל דיגיטלי המהווה חלק ממאגר המידע של דן אנד ברדסטריט. מתוך מאגר זה אנו יוצרים בסיס נתונים עסקי בין-לאומי שניתן לגשת אליו דרך חותם ™D-U-N-S®Registered.

לקוחות ™D-U-N-S®Registered יכולים לבחור בין שני סוגי פרופילים: בסיסי ומקיף. ההבדלים העיקריים הם כמות המידע הכלול בכל אחד והאפשרות להוסיף תמונות לדו"ח.

הפרופילים של ™D-U-N-S®Registered מגיעים אל הציבור הכללי באמצעות מוצרים שעוצבו במיוחד לפי דרישות לקוחותינו, במטרה להגביר את הנוכחות הדיגיטלית שלהם ברשת ולשדר אמינות ורצינות כלפי לקוחות פוטנציאליים וקיימים:

 1. חותם ממותג המוצג כסימן (לוגו) ממותג של דן אנד ברדסטריט באתר הלקוח.
 2. D-U-N-S®Registered™ Floating Seal (חתימת דוא"ל) – חותם ממותג לתחתית הדף המקושר אונליין לפרופיל, לשימוש כחתימת דוא"ל ולמסמכים אלקטרוניים.
 3. D-U-N-S®Registered™ Electronic Certificate Solution – במידה שלעסק של הלקוח אין עדיין אתר אינטרנט,
  ™D-U-N-S®Registered ייצור עבורו עמוד מיוחד בפורטל של דן אנד ברדסטריט.


מדוע יש צורך ב- ™D-U-N-S®Registered
?

מרבית החברות מכירות היום בחשיבותה של השקעה בתדמית, אך הן עדיין מרכזות את משאביהן באסתטיקה, באבטחה ובדרכים שגרתיות להפוך את אתרי האינטרנט שלהן למושכים יותר מבחינה מסחרית. אלא שחוץ מלעשות את כל האמור, חשוב שהחברה תכיר בגורמים שעתידים להשפיע באמת על האמון של לקוחות פוטנציאליים המבקרים באתר החברה. מרבית בתי העסק נוטים עדיין להתעלם מבעיה מורכבת למדיי שעומדת בבסיס ההתקשרויות באינטרנט: כיצד להיות בטוחים שהמותג שעומד מאחורי אתר אינטרנט מרשים הוא אכן שותף עסקי ראוי ואמין.

חותם האמינות הגלובאלי של ™D-U-N-S®Registered נשען על האמינות והיציבות של דן אנד ברדסטריט ומעביר הלאה למותגים של הלקוחות שלנו את האמון שנבנה בכמעט 200 שנות עבודה מתמשכת.

 

אז איך ™D-U-N-S®Registered עובד עבורכם:

 • משדר אמינות ואותנטיות
 • מבחין את העסק שלכם לעומת המתחרים
 • יוצר נראות מוגברת במדיה הדיגיטלית
 • מחזק את המותג והפופולריות שלו
 • מקל על הכניסה לשווקים בין-לאומיים
 • מגביר את האמון מצד לקוחות, ספקים ושותפים עסקיים
 • מאפשר ללקוחות למצוא ספקים אמינים ולקוחות איכותיים

בזכות החותם לקוחות מכירים אותנו ומרגישים ביטחון לעשות אתנו עסקים

אלירן אוחיון , וי איי פוליש

מוצרים נוספים

יצירת קשר

מלאו את הפרטים ומומחי דן אנד ברדסטריט
ילוו אתכם במציאת הפתרון שמתאים לכם

הערה על השדה
הערה על השדה
הערה על השדה
הערה על השדה
הערה על השדה
הערה על השדה
שלחו
פניתך התקבלה,
נציגנו יחזרו אליך בהקדם

כל הזכויות שמורות 2018 © דן אנד ברדסטריט ישראל

דן אנד ברדסטריט

פתרונות מידע גלובליים

צמיחה עסקית

הגנה עסקית

פתרונות בהתאמה אישית

כתבות ומאמרים מקצועיים

כל הזכויות שמורות 2018 © דן אנד ברדסטריט ישראל

מתעניינים בחותם אמינות גלובאלי ?
להצעה לחצו כאן
שלחו