דירוג אשראי שעובד בשבילכם - DBScore | דן אנד ברדסטריט
הגנה עסקית
צמיחה עסקית

דירוג אשראי שעובד בשבילכם

DB Score, דירוג האשראי של דן אנד ברדסטריט, נועד לשקף את יכולותיו של כל אדם פרטי לעמוד בסך התחייבויות האשראי שלו וכנגזרת מכך, גם את רמת סיכון האשראי מולו. זהו למעשה דוח האשראי האישי שלכם.

דירוג אשראי DB Score, אשר פותח על ידי דן אנד ברדסטריט בשיתוף חברת-G-STAT, מותאם באופן מלא לנתונים המתקבלים ממאגר המידע של בנק ישראל.

הדירוג עומד בסטנדרטים העולמיים הגבוהים ביותר ומתאים לצרכים, ולמאפיינים הייחודיים של השוק המקומי.

ניסיון העבר מלמד כי לשוק הישראלי ייחודיות והוא דורש התמחות ספציפית והיכרות עם הצרכים והמאפיינים השונים של שוק זה.

יתרונות ה- DBScore:

מדוע כדאי לכם להשתמש בדירוג האשראי מבית דן אנד ברדסטריט?

  • התאמה מלאה לנתונים – המודל של דירוג האשראי של דן אנד ברדסטריט מתבסס על נתוני העבר ויפותח Custom Made בעזרת שיטות ML מקובלות. למודלים מסוג זה האפקטיביות הגבוהה ביותר שכן ישנה התאמה מלאה לנתונים הספציפיים המשמשים לדירוג ולמאפייני האוכלוסייה הייחודיים.
  • התאמה למאפייני הארגונים הפיננסיים בישראל – בשוק הישראלי הבנקים מנהלים מגוון מוצרים פיננסיים וההסתכלות על הלקוח היא בראייה כוללת ורחבה הרבה יותר מבנקים רבים בעולם המתמחים במספר מוצרים בודדים.
  • היכרות מעמיקה עם הנתונים המדווחים – בזכות ההיכרות שלנו עם הנתונים והמידע המדווח בישראל, וכן דרישות הרגולציה והתיקוף בישראל.
  • ניסיון מוכח בשוק הישראלי – היכרותנו עם פיתוח ויישום מודלים דומים בבנקים והוכחת היכולת ביישום והנגשה שלהם. כידוע שנים רבות עורכת דן אנד ברדסטריט דוחות אשראי לעסקים.
  • מעורבות גבוהה בפעילות ארגונים פיננסיים – לעובדי הצוות המפתח היכרות מעמיקה עם הצד המיישם בתוך הארגונים, כך שמתאפשר לה ליצור סינכרוניזציה עם המערכת הפנימית.
  • צוות מקומי – יישום ע"י חברה ישראלית מובילה מאפשר תקשורת בינאישית טובה יותר בשפה העברית, הבנה תרבותית ונגישות בזמינות לשאלות בכל הנוגע לדירוג האשראי.

מוצרים נוספים

יצירת קשר

מלאו את הפרטים ומומחי דן אנד ברדסטריט
ילוו אתכם במציאת הפתרון שמתאים לכם

הערה על השדה
הערה על השדה
הערה על השדה
הערה על השדה
הערה על השדה
הערה על השדה
שלחו
פניתך התקבלה,
נציגנו יחזרו אליך בהקדם

כל הזכויות שמורות 2018 © דן אנד ברדסטריט ישראל

דן אנד ברדסטריט

פתרונות מידע גלובליים

צמיחה עסקית

הגנה עסקית

לשכת אשראי

פתרונות בהתאמה אישית

כתבות ומאמרים מקצועיים

כל הזכויות שמורות 2019 © דן אנד ברדסטריט ישראל

מתעניינים בדירוג אשראי ?
077-7298003
שלחו