דן אנד ברדסטריט ישראל - חדשות ואירועים
הגנה עסקית
צמיחה עסקית

פרסומים

דצמבר 2017

דן אנד ברדסטריט מפרסמת את סקירת ענף מתקני חנייה

ענף מתקני החניה מספק פתרונות חניה שלא באמצעות חניה קונבנציונלית, ואלו נחלקים לשני סוגים עיקריים : מתקני חנייה הידראוליים (מכפילי חנייה) ומתקנים אוטומטיים.

מכפילי חנייה עשויים להיות דו-קומתיים או יותר המשמשים לבניינים קטנים ובינוניים, לעיתים גם בבניינים גדולים, מעל לקרקע או בחניון תת קרקעי.
חניונים אוטומטיים, אשר מבוססים על מערכות רובוטיות וממוכנות, משמשים בעיקר למגדלים במרכזי העיר, ויכולים לכלול עד מאות מקומות חנייה.
ענף פתרונות החניה הינו ענף ותיק בעולם, אם כי בישראל נחשב לענף חדש יחסית, הצובר תאוצה מדי שנה. בשנים האחרונות חלה התעוררות גלובאלית בתחום עם העלייה בכמות כלי הרכב על הכבישים, התגברות צפיפות החניה בערים ומחירי הקרקעות המאמירים.

פתרונות החניה נותנים מענה במיוחד בפרויקטי התחדשות עירונית, בפרט פרויקטי תמ"א 38, בהם נדרש להוסיף מקומות חניה במגרשים בעלי מגבלות שטח. לפיכך, הענף מושפע באופן ישיר ממספר ההיתרים הניתנים לפרויקטים של תמ"א.
יחד עם זאת, ניתן לעשות בהם שימוש גם במקרים נוספים, בכל מקום בו קיימת מצוקת חניה, והשימוש בהם הינו כדאי כלכלית (במיוחד באזורי הביקוש ובמרכזי ערים).
הסקירה תציג בהרחבה את מבנה וגודל ענף מתקני החניה, את השחקנים המרכזיים ואת הסביבה העסקית על רקע המגמות וההתפתחויות הענפיות מהעת האחרונה.

קרא עוד
14.05.2018

מה מעסיק את בכירי ענף הרכב והתחבורה?

בשבוע שעבר נערך פורום DUN'S 100 לענף הרכב והתחבורה. במסגרת הפורום, שנערך בהובלת צח ברקי ואפרת שגב מדן אנד ברדסטריט, בהנחיית אנדרה טבקוף מגלובס, ובהשתתפות 16 מבכירי הענף בישראל, עלו לדיון הנושאים המרכזיים המעסיקים את הענף. הדיון מגיע לקראת פרסום דירוג החברות המובילות בענף, שעתיד להתבצע בחודשים הקרובים, ועל רקע פרסום דירוג DUN'S 100 הקודם של ענף הרכב, שפורסם ביולי שעבר וסקר את אחת השנים הטובות שעברו על הענף מבחינת היקף פעילות ורווחים. במסגרת הדיון התמקדו הנוכחים ב'נושאים הבוערים' הנמצאים על סדר היום של בכירי הענף. החל מהגודש בכבישים, נושא שלפי הערכות גורם לנזק של כ – 40 מיליארד ₪ בשנה, הרכבים השיתופיים אשר מעסיקים כמה מבכירי הענף, כל אחד מסיבותיו הוא, ובנוסף התקיים שיח על סכסוכי העבודה בנמלים ועל ההשלכות אשר נגרמות למשק הישראלי כתוצאה מכך. במהלך המפגש נדונו נושאים רבים נוספים באופן שאפשר ללמוד רבות לאן מועדות פני הענף בשנים הקרובות ומה הם הנושאים המרכזיים המעסיקים את האנשים המובילים את ענף התחבורה ואת האושיות הבכירות הקשורות ומשפיעות על הענף.

בפורום השתתפו בין היתר: משה מנו יו"ר מנו ספנות, אורן אלעזרא מנכ"ל אלבר ציי רכב, אורנה הוזמן בכור יו"ר נמל אשדוד, שי דהן מנכ"ל אלדן, ניר דגן מנכ"לקבוצת ארקיע, אורי להב מנכ"ל סמל"ת, אבי צור מנכ"ל קל אוטו, אמיר מרקוביץ, מנכ"ל פמה ליסינג, דני שביט מנכ"ל דוד לובינסקי, מוני בר מנכ"ל ובעלים באדג'ט ישראל, מיטל להבי סגנית ראש עיריית ת"א וממונה על תחום התחבורה בינוי ותשתיות, גיל לייזר מנכ"לCAR2GO מקבוצת שגריר, תומר דותן מנכ"ל אוטו דיל ויבואן אסטון מרטין, אייל זבידה מנכ"ל שלמה זבידה אחזקות, עו"ד יניב קליינבלט, שותף בפירמת ש. פרידמן עורכי דין, ואסף וסרצוג, רכז התחבורה באגף התקציבים במשרד האוצר

לכתבה המלאה

קרא עוד
טען עוד
יצירת קשר

מלאו את הפרטים ומומחי דן אנד ברדסטריט
ילוו אתכם במציאת הפתרון שמתאים לכם

הערה על השדה
הערה על השדה
הערה על השדה
הערה על השדה
הערה על השדה
הערה על השדה
שלחו
פניתך התקבלה,
נציגנו יחזרו אליך בהקדם

כל הזכויות שמורות 2018 © דן אנד ברדסטריט ישראל

דן אנד ברדסטריט

פתרונות מידע גלובליים

צמיחה עסקית

הגנה עסקית

לשכת אשראי

פתרונות בהתאמה אישית

כתבות ומאמרים מקצועיים

כל הזכויות שמורות 2019 © דן אנד ברדסטריט ישראל