דן אנד ברדסטריט ישראל - חדשות ואירועים
הגנה עסקית
צמיחה עסקית

פרסומים

אוקטובר 2015

מה אומרים בכירי שוק ההון על מצב הענף בישראל?

אוקטובר 2015

הבוקר קיימנו את פורום שוק ההון השנתי של DUN'S 100.

בפורום, בהובלת דורון כהן, יו"ר ומנכ"ל דן אנד ברדסטריט וחגי גולן, העורך הראשי של גלובס, השתתפו 16 מבכירי שוק ההון בישראל.

במסגרת הדיון, עסקנו בנושאים המרכזיים כיום בזירה הפיננסית כגון: השפעת המצב הביטחוני על הבורסה בת"א, חוק נתוני אשראי צרכני החדש והשלכותיו, עד כמה בטוחים כספי הפנסיה של הישראלים המושקעים באגח"ים? הפרדת חברות כרטיסי האשראי מהבנקים, איך מגבירים את הנזילות בבורסה, האם הממשלה צריכה להפחית במיסוי על רווחי הון? ונושאים נוספים…

בין המשתתפים: דורון כהן (דן אנד ברדסטריט), יעקב אורבך (בנק הפועלים), יוסי ביינארט (הבורסה לניירות ערך), ניר מורוז (פסגות בית השקעות), אילן רביב (מיטב דש), עוזי דנינו (אקסלנס נשואה), סמי בבקוב (הראל פיננסים), יוסי לוי (מור בית השקעות), רבקה אלגריסי (פעילים – ניהול תיקי השקעות), יוליה מרוז (איגוד בתי ההשקעות), ענת לוין (כלל ביטוח), ד"ר גל אביב (בלנדר), אהרון סמרה (איפקס הנפקות), אורן אלדד (איטרייד), רו"ח ראם עמינח (שטיינמץ עמינח ושות'), רו"ח יואב צידון (ארנסט אנד יאנג), עו"ד גיא גיסין (גיסין ושות’, עורכי דין)

לסרטון מהכנס

קרא עוד
יולי 2015

DUN'S 100 לשנת 2015 – דירוג חברות התעשייה

אז כמה כסף מגלגלות 20 חברות התעשייה הגדולות בישראל…

אתמול פרסמנו את דירוג חברות התעשייה של DUN'S 100 לשנת 2015.

ע"פ הדירוג, הבוחן את מחזורי המכירות של חברות התעשייה הגדולות בישראל, ניתן ללמוד על מגמת סטגנציה המאפיינת את התעשייה הישראלית והציפייה להתאוששות הכלכלה האירופאית.

הרוב הגדול של החברות שמופיעות בדירוג העדכני, שומרות על כוחן ועל מקומן ברשימה, אם כי אחדות מהן נעות מקום או שניים למעלה או למטה.

ע"פ צח ברקי, סמנכ"ל אגף כלכלה, מידע ומחקר בדן אנד ברדסטריט "אין פה חברות 'מתפרצות' ואנו לא רואים כאלה שהפתיעו והתברגו למעלה. בסופו של דבר המילייה של החברות התעשייתיות הגדולות במשק הישראלי הוא אותו מילייה. מזה כמה שנים שאנחנו רואים ברשימות האלה פחות או יותר את אותם שחקנים, ויש במצב הזה כדי להעיד על תקרת הזכוכית שאיתה מתמודדות אותן חברות תעשייה: בקונסטלציה הנוכחית, שהחסמים לצמיחה בתעשייה רבים – הסטגנציה ניכרת מהנתונים".

לכתבה ולדירוג המלא – כנסו ללינק

קרא עוד
טען עוד
יצירת קשר

מלאו את הפרטים ומומחי דן אנד ברדסטריט
ילוו אתכם במציאת הפתרון שמתאים לכם

הערה על השדה
הערה על השדה
הערה על השדה
הערה על השדה
הערה על השדה
הערה על השדה
שלחו
פניתך התקבלה,
נציגנו יחזרו אליך בהקדם

כל הזכויות שמורות 2018 © דן אנד ברדסטריט ישראל

דן אנד ברדסטריט

פתרונות מידע גלובליים

צמיחה עסקית

הגנה עסקית

לשכת אשראי

פתרונות בהתאמה אישית

כתבות ומאמרים מקצועיים

כל הזכויות שמורות 2019 © דן אנד ברדסטריט ישראל