דן אנד ברדסטריט ישראל - חדשות ואירועים
הגנה עסקית
צמיחה עסקית

פרסומים

נובמבר 2016

חוגגים 55 שנות פעילות וחורשים את המדינה!

השנה מציינת דן אנד ברדסטריט 55 שנות פעילות במשק הישראלי.

לכל אורך השנה, חגגנו אבן דרך משמעותית זו, בסדרת כנסים מיוחדים שהתקיימו בכל רחבי המדינה, בהשתתפות מאות מלקוחותינו.

כנסי העסקים, שהתקיימו בסימן "חידושים טכנולוגיים בעולם המידע", אפשרו לנו לפגוש פנים מול פנים את לקוחות החברה ולחזק את הקשר איתם ובמקביל, למצב את דן אנד ברדסטריט כחברה המובילה והוותיקה ביותר בישראל לניהול סיכונים והזדמנויות עסקיות.

הכנס הראשון התקיים ב-22/06 בסינמה סיטי גלילות, בהשתתפותם של יותר מ-600 מלקוחות החברה. בשבוע שעבר קיימנו שני כנסים נוספים, בבאר שבע ובחיפה, בהשתתפות כ-200 מלקוחות החברה בדרום ובצפון המדינה.

הכנסים ננעלו במופע סטנדאפ מבדר, בכיכובם של ישראל קטורזה ויוחאי ספונדר.

כחברה ששמה כנר לרגליה ערכים של שירות ומחויבות ללקוחותיה, דן אנד ברדסטריט ישראל תמשיך לקיים מפגשים מקצועיים מול קהל לקוחותיה גם במהלך 2017 ותחזק את הקשר איתם.

תודה רבה לכל עובדי דן אנד ברדסטריט ישראל שהיו מעורבים בארגון והפקת הכנסים והביאו להצלחתם!

צפו בסרטון בלינק הבא

קרא עוד
אוגוסט 2016

דירוג 100 DUN'S לסיטונאות מזון ומשקאות

קרא עוד
נובמבר 2016

פורום DUN'S 100 השנתי של משרדי עוה"ד המובילים ע"פ תחומי התמחות

ב-07.11.2016 קיימנו, את פורום DUN'S 100 השנתי של משרדי עוה"ד המובילים ע"פ תחומי התמחות.

בפורום, שהתקיים בהובלת סיגל מאור, המשנה למנכ"ל דן אנד ברדסטריט וחגי גולן, העורך הראשי של גלובס, השתתפו ראשי משרדי עורכי הדין המובילים במגוון תחומי התמחות. במסגרת הפורום, הציגה אפרת שגב, סמנכ"לית פיתוח עסקי בדן אנד ברדסטריט נתונים מעניינים אודות ענף עריכת הדין בישראל.

הפורום עסק בנושאים שעל סדר היום בענף, כגון; החוק של שרת המשפטים להחלשת כוחם של שופטי העליון, הצעת הרכב השופטים בבימ"ש העליון, הצפת שוק עורכי הדין, אחוז הנכשלים הגבוה במבחני הלשכה, מעמדה של לשכת עורכי הדין, מגמות ושינויים בענף עורכי הדין בשנה הקרובה ועוד.

בפורום נכחו; עו"ד אביחי ורדי, עו"ד אופיר צברי, עו"ד ארז תיק, עו"ד אריה ליבוביץ', עו"ד בעז בן צור, Gissin & Co., Advocates גיסין ושות', עורכי דין עו"ד גיא גיסין, עו"ד יאיר ליבוביץ', שפירא ושות' – משרד עורכי דין ונוטריון עו"ד עופר שפירא, פרייז, בהרב ושות' – Preis, Baharav & Co עו"ד רונן בהרב, עו"ד רונן עדיני, עו"ד רחל בן ארי, עו"ד שירה שיין, שלומי וינברג משרד עורכי דין עו"ד שלומי וינברג, עו"ד שמואל שוב, משרד עורך דין פלילי – שרון נהרי ועו"ד תמר גולן.

קרא עוד
יולי 2016

דירוג קמעונאות המזון של DUN'S 100

גם מגלגלות 27.13 מיליארד שקל וגם מעסיקות 34,233 עובדים!!

כך עולה מדירוג קמעונאות המזון של DUN'S 100. הדירוג, המבוסס על הכנסות החברות אשתקד, לא כלל את רשת מגה, שבינתיים נמכרה בחלקים: סניפי הדיסקאונט שלה נמכרו למספר רשתות שיווק, והרשת העירונית מגה בעיר נמכרה יינות ביתן.

רשת שופרסל שומרת על ההובלה בפער עצום על המתחרות עם מחזור מכירות שנתי של 11.5 מיליארד שקל בעוד שרשת רמי לוי – שיווק השקמה ניצבת בדירוג במקום השני עם מחזור מכירות של 3.98 מיליארד שקל, ולאחריה יינות ביתן עם מחזור של 2.9 מיליארד שקל.

זה כמובן עתיד להשתנות, כשיחד עם מחזור המכירות של מגה בעיר, הופכת יינות ביתן לרשת השיווק השנייה בישראל הפותחת פער מול רמי לוי שיווק השקמה עם מכירות של כ-5 מיליארד שקל בשנה. עם זאת, יינות ביתן רחוקה ממחזור המכירות שהיה למגה בשיא פריחתה ושעמד על כ-7 מיליארד שקל בשנה.

רשת אושר עד ניצבת במקום הרביעי עם מחזור מכירות של 2.29 מיליארד שקל. היא עקפה את רשת כל בו חצי חינם שמחזור מכירותיה עומד על 1.7 מיליארד שקל בשנה.

אילו עוד רשתות שיווק מדורגות?

קרא עוד
טען עוד
יצירת קשר

מלאו את הפרטים ומומחי דן אנד ברדסטריט
ילוו אתכם במציאת הפתרון שמתאים לכם

הערה על השדה
הערה על השדה
הערה על השדה
הערה על השדה
הערה על השדה
הערה על השדה
שלחו
פניתך התקבלה,
נציגנו יחזרו אליך בהקדם

כל הזכויות שמורות 2018 © דן אנד ברדסטריט ישראל

דן אנד ברדסטריט

פתרונות מידע גלובליים

צמיחה עסקית

הגנה עסקית

לשכת אשראי

פתרונות בהתאמה אישית

כתבות ומאמרים מקצועיים

כל הזכויות שמורות 2019 © דן אנד ברדסטריט ישראל